Dilinizi Seçin Choose Your Language

Medikal Estetik

Medikal Estetik

Estetik ve güzellik uygulamalarınıza, benzersiz ürün yelpazemiz ile destekleyici çözümler sunmaktayız.


MILLIGRAFT

Self-FAT teknolojisi ile güzelliğinizi keşfedin

Yaşlanma ile vücudumuzda yer alan dokulardan Yağ dokusunda zamanla sarkma, zayıflama ve azalmak olmakta ve bu görsel olarak da kendini olumsuz olarak göstermektedir. Bu durumu gidermek için kendi yağ hücrelerinizin gücü ile rejenerasyon (yenileme) etkisi elde etmek için Self - FAT teknolojisi ile kendi mezenkimal kök hücrenizin ayrıştırılması yöntemi ile hem yüz hem de vücutta;

- Doku gençleştirme / anti-aging,
- Kırışıklık giderme,
- Labial alan, boyun, elmacık kemiklerinin mikro dolgusu,
- Akne veya travma sonrası oluşan yara izi,
- Vücudun çeşitli bölgelerinde doku tonlaması için destek tedavi olarak önerilmektedir.  


DERMAL DOLGU ÜRÜNLERİ

Sizin Yönünüz Hangisi?

 

Regenyal laboratuvarlarında (İtalya)  özel patentli spesifik Üretim Yöntemi; Green Terapi yöntemi ile özel laboratuvarlarda üretilen AURORA ürünlerinin ana amacı Bio-Lifting etki sağlamaktadır.  

Yaşlanma süreci dokuları farklı şekilde etkiler. Yaşlanma sürecinde damarlanma ve oksijen dolaşımının azalması ve sonuç olarak kollajen ve fibroblastların da fakirleşmesi nedeniyle, bu tutucu /sabitleyici bağlar (retaining ligaments) daha fibroz, daha sert ve yapışık hale gelirler. Damarlanma ve oksijen taşıma kapasitesinin ve hücre içi geçirgenliğinde azalmasıyla serbest radikaller aktive olur ve cilt doku tonunu kaybeder, canlılığını yitirir. Ciltte homojen olmayan görüntüler meydana gelir. 

AURORA Project; Cildin elastikiyetini artırmak, cildi yeniden yapılandırmak amacıyla tutucu bağların (retaining ligaments) içine ve çevresine değişik katmanlarına uygulanan özel enjeksiyon teknikleridir. 

 


REGENYAL ARMONIA

Nemlendirme, Yeniden yapılandırma ve Hacim kazandırma

Yaşlanmanın olumsuz etkileri, insanlarda sadece el ve yüz gibi en sık dile getirilen bölgelerde değil aynı zamanda tüm vücutta görülen problemlerdir. Yaşlanmanın etkisiyle; vücutta, genital bölgede ciddi hacim, tonüs ve elastikiyet kayıplarına da neden olmaktadır.

Yaşlanmaya bağlı olarak hormonal değişimlerin de görülmesi, kadınların sosyal ve cinsel hayatını derinden etkileyen faktörler olarak öne çıkmaktadır. REGENYAL ARMONIA, özellikle cinsel bölgede görülen olumsuz değişimlerin cerrahi müdahalelere gerek duyulmadan hem önlenmesinde hem de başarılı bir şekilde düzeltilmesinde etkili sonuçlar ortaya koymaktadır.

REGENYAL ARMONIA, Çapraz bağlı Hyalünorik asit ile Interkale Multifranksiyonel serbest Hyalünorik asit içeren enjektabl, BIORIVOLUMETRİK jeldir.

Genital bölge üzerinde kullanılmak üzere CE Class III tıbbi cihaz sertifikasına sahip, biyo-uyumlu, biyo-emilebilir (steril, apirojenik, izo-ozmotik ve izotonik) bir jeldir.

Regenyal Armonia
Hyalüronik Asit Konsantrasyon 25 mg - ml
Bileşimi

Çapraz bağlı Hyalünorik asit ile Interkale Multifranksiyonel

Serbest bağlı Hyalünorik asit

 Uygulama Genital Bölge 
Paket İçeriği 2 x 1 ml
Paket İçerik iğneler

1 Adet 23 GX19 mm iğne,

2 Adet 30 GX13 mm iğne,

1 Adet 25 GX38 mm Kanül

Regenyal Armonia uygulamasına bağlı olarak, amaca yönelik kullanıldığında görülen endikasyonlar şunlardan oluşmaktadır:

 • Yaşlanmaya bağlı olarak hormonal değişimlerin etkisiyle ortaya çıkan asimetrikliklerin düzeltilmesinde ve hipotrofik bölgelerin hacimlenmesinde etkilidir.
 • Perineal ve vulvovajinal dokulara tonüs, elastikiyet ve hidrratasyon kazandırmada etkilidir.
 • Cinsel birleşmeyi olumsuz etkileyen vajinal kuruluğun azaltılmasında ve vajinal mukozanın sağlıklı bir şekilde nemlenmesinde etkilidir.
 • Postpartum epiziotomi skarları ve bunlara bağlı olarak disparoninin giderilmesinde etkilidir.
 • Kadınların estetik beklentilerine en sağlıklı şekilde karşılık verilmesinde başvurulan bir yöntem olması sebebiyle estetik ve fonksiyonel anlamda cinsel yaşama katkı sağlamada etkilidir.
 • Labia majora ve labia minoranın zamanla kaybolan hacimlerini yeniden kazandırarak, dokunun daha nemli, tonlu, canlı ve kompakt olmasını sağlamada etkilidir.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın


MEZOTERAPİ Ürünleri

Dünyada birçok alanda (saç, yüz, selülite, bölgesel incelme, leke tedavisinde, çatlaklarda, alerjik hastalıklarda vs) vitaminlerin, minerallerin, aminoasitlerin, veya enzimlerin tek başlarına ya da genellikle kombine halinde deriye uygulanma metodu olan Mezoterapi ürünlerimiz, İspanya’dan özel sertifikalı Laboratuvarlar da (https://neftislaboratorios.com/) üretilmektedir.


IF PRP ® Syringe

 • Kolay kullanım
 • Hızlı hazırlama süresi ( 2 – 4 dakika)
 • İstenen trombosit konsantrasyon elde etme
 • Kolay kullanım
 • Maximum sterilazasyon
 • Yüksek konsantrasyon
 • Fiyat avantajı
 • Resmi kurum onayı (CE & DofC &Class IIa)
 • Ekonomik
IF® PRP KİT

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz. Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize İletişim linkinden iletebilirsiniz.